Twitter


Een aantal keren per jaar geven wij een nieuwsbrief uit.
Ontvang onze nieuwsbrief
U dient uw inschrijving te bevestigen. Kijk daarvoor in uw mailbox.

Advertentie

Banner
hyves
twitter

Respect voor dieren!

Bet Hollander zet zich in voor afgedankte koeien.Koeien die niet meer productief zijn hebben het recht op een onbezorgde oude dag. Dat is het motto van stichting de Leemweg. De stichting adopteert en verzorgt koeien uit heel Nederland, om te voorkomen dat deze worden geslacht of nog verder worden uitgemolken door de bio-industrie.

 

 

Natuurlijk is het een druppel op de gloeiende plaat maar toch is het goed om te beseffen dan in dit geval runderen ook "dieren" zijn met gevoel en emoties. De dieren die onderdak hebben gekregen zijn veelal dieren die letterlijk de dood voor ogen stond!

 

Respect voor dieren kunnen we op z'n minst hebben, en stichting de Leemweg laat zien dat koeien bijvoorbeeld wel 20 jaar oud kunnen worden, en ook heel sociaal kunnen zijn. De dieren op de Leemweg genieten van een wel verdiende oude dag, en het is prachtig om te zien hoe hier de veelal oudere dieren in rust leven en oud worden.

Share/Save/Bookmark

Reacties 

 
0 # Ria Mentink 2010-05-21 12:45
Een koe die op een kater lijkt, dat vind ik grappig. Waarschijnlijk heeft de overleden kater na zijn dood zijnbaasje aangespoord om zich op over de koe, die op hem lijkt, te ontfermen? Wie zal het weten, maar de koe ligt er in elk geval heel tevreden bij op de foto
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
0 # jeanette nachtegaal 2010-05-30 09:01
k heb net het progamma gezien op de kro,wat goed dat er ook mensen zijn die dit voor de dieren doen en ze niet alleen zien als product.Super! daar word ik echt blij van.
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
0 # Sophie 2010-05-30 11:21
Vanmorgen bij toeval deze uitzending gezien.
Heel bijzonder en ontroerend.
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
+1 # Carla 2010-05-30 15:53
Heel mooi dat je zo met dieren kan leven. Ik woon op Goerree overflakkee en ik zou ook graag zo met dieren willen leven . In hun waarde laten en respect hebben. Ik volg een basiscursus dierenverzorgin g en ik wil ook graag wat voor dieren betekenen.Zelf bezit ik een hond.
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
+1 # Decarik 2010-08-19 10:06
Hartelijk dank,
En goed dat er nog mensen zijn met een hart voor dieren,
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
+1 # hennie mulder 2010-12-22 14:00
Jaren geleden al eens op bezoek geweest in Zandhuizen.
En ik doneerde ieder jaar.Maar helaas al weer een paar keer vergeten.Ik werd er door de nieuwsbrief weer op attent gemaakt.Ik zal mijn leven beteren!!!.
Fijn dat alles zo goed gaat. Hartelijk gegroet uit Amsterdam.
Hennie.
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
+1 # thea van eijk 2011-01-10 19:08
beste bert hollander in zandhuizen
je bent een man van mijn hart dat je met zo veel liefde met deze bejaarde koeien omgaat want dat verdienen ze eigelijk allemaal. ik zelf maakt nog geen worm ,slak , spin of dergelijke dieren dood , want ze hebben het leven
gekregen om het af temaken in de natuur.
met veel respect groet ik u thea capelle a.d. ijssel
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 
 
0 # Lies Daneels 2011-12-30 20:20
Allerbeste Bert Hollander uit Zandhuizen;
Kortom :"Je bent een man naar mijn hart".Elk dier heeft nood aan liefde en vriendschap, het is fijn te zien hoe jij dat invult. Prachtig !!!.Ik wens je héél véél goeds. Lies.
Reageer | Reageer met quote | Quoting
 

Plaats reactie

Veiligheidscode
Vernieuwen